Реагент ADBLUE

Який AdBlue купувати?

AUS 32 або "Водний розчин сечовини для дизеля" під торговим знаком AdBlue® є галузевим стандартом і прийнятий всіма автовиробниками.

У своїх технічних документах стосуються "розчину сечовини для дизеля", всі європейські і більшість світових автовиробників посилаються на реагент під торговим знаком AdBlue®, відповідний стандарту ISO 22241-1 .

AdBlue® - це торговий знак, захищений авторськими правами. Права на торовий знак AdBlue® належать міжнародної організації VDA (Асоціація автомобільної промисловості Німеччини).

Що б мати право використовувати торговий знак AdBlue® на своєму продукті, виробник "сечовини для дизеля" повинен пройти технічний аудит і отримати ліцензію на використання торгового знака AdBlue®. Проводить аудит і видає ліцензію на AdBlue VDA. Аудиту підлягає весь ланцюжок виробництва і дистрибуції AdBlue, від виробничого обладнання на заводі до якості готової продукції в роздрібній мережі. Ліцензовані виробники AdBlue дорожать своєю ліцензією і строго дотримуються всі вимоги до технології виробництва і якості AdBlue. Це є надійним механізмом захисту якості AdBlue.

Імпортний або вітчизняний AdBlue?

Не варто переоцінювати "імпортний" AdBlue в порівнянні з вітчизняним. Всі ліцензовані виробники AdBlue, і в Європі, і в Україні, дотримуються одні одні й ті ж правила встановлені VDA. Тому вироблений в Росії ліцензійний Adblue за якістю не відрізняється від європейського. Однак, дана заява ніяк не відноситься до російських виробників неліцензованих "розчину сечовини для дизеля". Якість їхнього продукту не гарантоване тими чи галузевими системами оцінки якості.

Оригінальний AdBlue під брендом автовиробника.

Так само немає різниці між так званим "Оригінальними AdBlue" під торговими знаками автовиробника - наприклад, AdBlue MERCEDES BENZ або AdBlue VW, і "стандартним" AdBlue. Стандарти якості для AdBlue будь-яких ліцензованих виробників одні й ті ж. Самі автовиробники рідина AdBlue не виробляють. Це для них роблять ті ж виробники, які виробляють "стандартний" AdBlue. https://tizinox.com.ua/

"Вантажний" або "легковий" AdBlue?

Природно, що AdBlue для вантажних і легкових автомобілів нічим не відрізняються один від одного, так як стандарт якості для них один - ISO 22241-1.

Ми настійно не рекомендуємо використовувати будь-які аналоги AdBlue так як їх якість не може бути підтверджено організаціями відповідають за це питання.